Wiseling
Description
Wiseling bir başlangıç ​​olarak yükseltildi ve bugün şirket kendini modern finans ve yatırım endüstrisinin liderlerinden biri olarak konumlandırıyor. Paylaşılan fikirlerin birleştiği bir ekip oluşturmak için uzun süre çalıştık.

Sadece finansal piyasayı değil, aynı zamanda ortaklarının yaşamlarını da değiştirebilen bir şirket olmak için hem kendimiz hem de ortaklarımız ve yatırımcılarımız için büyük bir değer yaratacak olan piyasayı belirlemek için iddialı bir hedef belirledik.

Takım
Her gün tüccarlar, politik uzmanlar, sosyologlar, finansal analistler ve ekonomi uzmanlarını içeren profesyonel ekibimiz ayrıntılı analiz ve piyasa izleme gerçekleştirir, hisse senedi ve kripto para piyasalarındaki tüm değişiklikleri kontrol eder, en umut verici şirketleri ve işlemlerini izler, döviz kurlarını inceler mevcut tüm kripto para birimlerinin ve fiat fonlarının. Ekibimizin başarısı, sadece finansal piyasaları değil, aynı zamanda dünyada gerçekleşen politik, sosyal ve ekonomik süreçleri de analiz etmemize bağlanabilir. Bu bilgilerle her zaman bir adım öndeyiz ve ticaretin nasıl gideceğini ve kârımızı en üst düzeye çıkarmak için ne tür yatırımların yapılacağını biliyoruz.

Şirketimizin yönetimi, personel seçimi ve dolayısıyla hizmet kalitesi konusunda çok dikkatli davranmaktadır. Bu nedenle tüm çalışanlarımız onaylanmış akreditasyon ve beceri düzeyine sahip uzmanlardır. Tüm analistler, tüccarlar, pazarlama ve güvenlik uzmanları, avukatlar ve yöneticiler birleşik iyi işleyen bir mekanizmayı temsil eder.
Investment plans
Profit Period
16.8% 16 days
32.4% 24 days
46.5% 30 days
63% 36 days
88.2% 42 days
235% 100 days
486% 180 days
600% 200 days
Options
Rating 5.75
Start date 2020-07-01 (389 days)
Minimum deposit 50
Referral program 4%
Payment systems
Chat